piątek, 29 marca 2013

Justin Timberlake - "Mirrors" - moja ocena


  Może najpierw kilka informacji o Justinie Timberlake'u ( JT)
   Jest amerykański piosenkarzem, aktorem, producentem, i tancerzem. W wieku 14 lat lat, wraz ze swoimi kolegami założył boysband 'N Sync - razem wydali trzy płyty. Po wspólnie spędzonych 7 latach, postawił na karierę solową - nagrał 2 płyty " Justified", "FutureSex/LoveSounds" Znany z piosenek takich jak " Cry Me a River", "Like I Love You", "SexyBack". 
   Założył własną wytwórnie muzyczną " Tennman Records". 
   W 2002 roku rozpadł się jego trzyletni związek z Britney Spears.  
   W 2012 roku wziął ślub z aktorką Jessicą Biel. 
   Po siedmioletniej przerwie pojawił się jego najnowszy, długo oczekiwany album"The 20/20 Experience", który miał swoją światową  premierę 19 marca 2013 roku. Singiel promujący nową płytę to "Suite & Tie" z gościnnym udziałem Jaya-Z. JT - "Mirrors"

LINK  <-- LINK  do TEKSTU i TŁUMACZENIA


___________________________________________

  Na początku videoclipu, który trawa ponad 8 minut, można zobaczyć dedykację "For Wiliam and Sandle", czyli dla babci i dziadka Timberlak'a. Piosenka opowiada o pięknej i długiej  miłości pary. 
   Teledysk jest bardzo poruszający. Sceny są przeplatane - raz z młodości dwójki ludzi, raz ze "starości". Raz możemy ujrzeć roztańczonych dwudziestolatków, raz wspominających seniorów czy zapłakaną pannę młodą. Całość łączy pomieszczenie - sypialnia z kominkiem. W pokoju  panuje chaos - porozwalane książki, zdjęcia, jakieś zeszyty. Kobieta wspomina czasy, w których się zakochała, bawiła, była młoda i szalona. (Przez chwilę, wydawało mi się, że jest tam przedstawiony kryzys w związku, lecz mimo wszystko kończy się szczęśliwie.)
   Zniknięcie Wiliama w trakcie teledysku symbolizuje jego niedawną śmierć. 
    Ostatnie minuty poświęcone zostały Justinowi. Mężczyzna tańczy w sali pełnej luster z tancerkami - jak się później okazuje.  

     Singiel cieszy się dużą popularnością - na dzień dzisiejszy zajmuje 13 miejsce na liście HOP BĘC w radiu RMF MAXXX. 
   NA stronie tekstowo.pl może przeczytać wiele pozytywnych komentarzy skierowanych do piosenki. 

   Ogólnie mówiąc - dla mnie bomba! Cały czas słucham tego singla i nie mogę przestać! Justin Timberlake to utalentowany człowiek. Śpiewać w boysbandzie w wieku 14 lat? - podziwiam. Zainteresowałam się jego muzyką, mogę polecić :  "My Love" ( ft. TI), "What Goes Around",  " Losing My Way",  " Like I Love You". 


Lula!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz