czwartek, 4 kwietnia 2013

Co zrobić, aby pokój stał się przytulniejszy?

   Co zrobić, aby pokój stał się przytulniejszy? - jest na to zapewne bardzo dużo sposobów. Ja mam zamiar przedstawić Wam jeden. Jak samemu wykonać lampki do powieszenia  w pokoju np. nad łóżkiem? Dowiecie się tego  w dzisiejszym poście :)
   Musimy przygotować odpowiednią do liczby lampek ilość papierowych kubeczków, lampki choinkowe, nożyczki, taśmę klejącą, kolorowe farbki lub kolorowe kartki (w zależności co wolimy) oraz najważniejsze - odrobinę wyobraźni. (czyt. zdj. 1.)
   Następnie według własnego gustu ozdabiamy papierowe kubeczki. (czyt. zdj. 10). Gdy już to zrobimy, na spodzie każdego kubeczka musimy zrobić otwór, tak aby później umieścić w środku  lampki choinkowe. (czyt. zdj. 11, 12). Ostatnim zadaniem jest właśnie umieszczenie w kubeczkach lampek. 
   Efekt końcowy --- niewiarygodne! Samemu, be większych wydatków można zrobić coś w sam raz do upiększenia pomieszczenia. Ale przecież niekoniecznie lampki muszą być ozdobą  na co dzień. Można je wykorzystać jako dekoracja na różnego rodzaju przyjęcia, urodziny, czy żeby po prostu popisać się  przed znajomymi.
   Mam nadzieję, że podobają Wam się te oryginalne lampki zarówno jak i mi. Zrobicie? Ja na pewno! Zachęcam do wyrażenia swojej opinii w komentarzach!

   Zdjęcia: 


By urozmaicić pokój ;)Lula!

2 komentarze: